top of page
Image by Isaac Quesada

 איתך בדרך- יד ביד
תהליכי ליווי אישיים בדרך לאימהות

הבחירה לעבור בשער האימהות היא ככל הנראה הבחירה הגדולה והמשמעותית בחיינו.
ובתור שכזו היא מפגישה אותנו עם רגשות, התמודדויות ושאלות רבות, במיוחד כשהדרך היא אחרת מזו שעליה חלמנו.

תהליכי הליווי האישיים הינם סדרה של מפגשים המבוססים על מחוייבות עמוקה ליצירת מפנה חיובי משמעותי בחייך בכלל, ובכל הנוגע לפוריות ולאימהות בפרט.

תהליך הליווי מתאים לכל אישה, בכל שלב-
החל מההתלבטות הראשונית לגבי שימור פוריות או לגבי הדרך הנכונה עבורך להגשמת האימהות,
ועד ללידה ולחיים שאחריה, וכמובן בכל השלבים שבאמצע.


במסגרת הפגישות שלנו אלווה אותך בתהליך שלך ואספק לך מרחב בטוח, תומך ושקט בו תוכלי להתקרב כמה שיותר לעצמך, לשאול שאלות, לקבל תשובות, ולהתקדם בדרך שלך צעד צעד, באופטימיות, בביטחון, בהקשבה ובאמונה. 

אהיה שם איתך ואתמוך בך בהנגשה של ידע רלוונטי- רפואי, בירוקרטי, כלכלי ואחר, ומבחינה רגשית, כדי שתעשי את הדרך שלך לאימהות באופן הטוב והנתמך ביותר שאפשר, מהשלבים הראשונים של ההתלבטות ועד שתחזיקי תינוק/ת מתוקים בידיים.
תהליכי הליווי אינם מהווים ואינם מחליפים ייעוץ רפואי/משפטי/כלכלי מקצועי, אלא נועדו לאפשר לך תמיכה לאורך התהליך.קצת עלי אם טרם הכרנו-
ענת לוינסקי- המקימה של אמא‘לה-  מערך תמיכה, ליווי וייעוץ לנשים בדרך לשימור פוריות ולאימהות יחידנית.
 

 

מאמנת אישית בשיטת סאטיה
מלווה נשים באופן פרטני בקליניקה ובזום
מעבירה הרצאות והכשרות מקצועיות לאנשי מקצוע בתחומים הנוגעים לפוריות, הריון ולידה,
ומנחת מפגשים קבוצתיים וקבוצות לנשים בעולמות הפוריות והאימהות.
 
בנוסף,
אני גם האדמינית של קבוצת "אמהות יחידניות" בפייסבוק- הקבוצה הגדולה והפעילה ביותר לאמהות יחידניות ונשים בדרך לאימהות יחידנית.

ומעבר לכל זה, אישה סקרנית, אוהבת, חוקרת, ומאמינה, 
אמא של גאיה ודודה אוהבת לעשרות תינוקות וילדים מתוקים שנולדו לנשים שזכיתי ללוות בדרך הזו, מהשאלות של ההתחלה, ולאורך כל הדרך עד לאימהות. 
 

אני מביאה איתי ניסיון וכלים מעולמות הגוף-נפש, הטבע-תרפייה, התקשורת המקרבת והמיינדפולנס.
ניסיון של שנים בליווי נשים בדרך לשימור פוריות ולאימהות יחידנית, ובהתלבטות בין הדרכים,
ובעיקר- מביאה איתי לב פתוח, תומך, מאמין ואוהב- לכל אישה בדרכה.

אני כאן עבורך ואשמח לתמוך ולסייע לך בתהליך שלך,
בהנגשה של ידע רלוונטי, ביצירת מרחב בו תוכלי להתקרב לעצמך ולמה שנכון לך, ואז גם ללכת את הדרך צעד אחד צעד,
באהבה, אופטימיות ובאמונה,
ענת


 

299352771_10160717059383352_8647251866915233365_n.jpg

העדות של בר:
"ענת יקרה, בשנים האחרונות היית כשותפה עבורי בתהליך הכניסה להריון כאמא יחידנית. ליווית אותי באיכפתיות, זמינות, ועם המון אמפתיה, ידע והקשבה. איתך יכולתי גם להתייעץ ולהיעזר באופן פרקטי, וגם לקבל הכלה ותמיכה רגשית.

אני סומכת עלייך, על העצות, ההכוונה, וסומכת עלייך רגשית. עברתי ועברנו כל מיני שלבים בדרך ותמיד הרגשתי שאני יכולה לשתף אותך ושאת לטובתי ורואה אותי בעיניים טובות.
אני מאוד מתרגשת ומודה מהלב שהכרתי אותך ושליווית אותי בתקופה המשמעותית הזו.
כאשר ידעתי שאת שם, שותפה ותומכת, מעין "עזר כנגדי" :) וזה היה עבורי משמעותי יותר ממה שניתן לתאר במילים..."


העדות של איילת:

"הבטחת לי בתחילת הדרך שתחזיקי יחד איתי את האמונה והחזון והתקווה - שזה קורה: שאני הולכת להיות בהריון והולכת לעבור אותו וללדת ולהיות אמא.

הבטחת וקיימת בגדול.
 

לפעמים הרגשתי שכשאני עצמי לא יכולתי להחזיק את האמונה, מבלי שהייתי צריכה לבקש - את החזקת אותה בשבילי, כמו מאירה לי קדימה בפנס ומחכה לי שאעשה את הצעד הבא במנהרה הזו שצעדנו בתוכה.
 

היית לי מורת דרך וחברה לדרך נאמנה, מחבקת, סלחנית, רואה בי את כל הטוב והחזק והיכול, והאמונה שלך בי אפשרה לי להאמין בעצמי ביכולת שלי לעשות את הדרך הזאת.
 

אני לא יודעת אם לא הייתי יכולה בלעדייך, אבל אני מאוד מאוד אסירת תודה על שזה היה איתך.
 

הרגשתי מחובקת. הרגשתי שתמיד יש לי כתובת לכל מה שיש לי להביא, והרגשתי שכל מה שאביא לא יפחיד אותך, לא ירתיע, לא ירחיק או יבריח, אלא יתקבל באותו מבט רואה וחומל ואוהד. הבאת שמחה ועוצמה לדרך שלי, ואני מסתכלת אחורה ורואה אותה היום כדרך מאוד מאוד מאוד יפה.
 

תודה על הסבלנות, על החום והאכפתיות, על החוכמה והרגישות הרבה כל כך, על האופטימיות, על הכנות, על ההבנה, על העידוד, על השמחה יחד איתי.

נולד לי תינוק מקסים ומתוק. עכשיו אנחנו בדרך חדשה. הדברים שלמדתי ממך והמתנות שקיבלתי בדרך שלנו ממשיכים איתי. העוצמות שגיליתי, התבונה שבי שהצבעת לי עליה שוב ושוב, מציידים אותי לדרך החדשה הזאת.

אני מקוה שהמילים המעטות האלה תצלחנה להעיד על רגשות הוקרה והכרת תודה ואהבה שהם עמוקים ורחבים ממה שהצלחתי לכתוב כאן. אני מאמינה שאת יודעת איך אני מרגישה. תודה לך אהובה. אני בת מזל שהחיים הפגישו אותי איתך. תמיד אזכור ואספר את הדרך שעשינו יחד בהערכה ובחיבה גדולה."להמלצות נוספות

bottom of page