top of page

נעים מאוד, אני ענת לוינסקי,
אני המקימה של אמא‘לה, וגם אמא יחידנית לגאיה.

 

בהכשרתי אני מאמנת אישית בשיטת סאטיה, עם התמחות בתחום הפוריות, ההריון והלידה, ומביאה איתי נוסף לידע המקצועי ולניסיון שלי בעולמות הללו גם ניסיון רב שנים בלימוד ותרגול מדיטציה, הנחיית קבוצות וטבע-תרפיה.

בשנים האחרונות זכיתי ללוות נשים רבות לשימור פוריות ובדרך לאימהות יחידנית, ולהיות עדה ושותפה לדרך של הרבה מאוד נשים משלב ההתלבטות הראשונית וכל החששות שמגיעים איתה, ועד להפיכתן לאמהות לתינוקות וילדים מתוקים.

כחלק מהעשייה שלי באמא'לה, אני גם האדמינית של קבוצת "אמהות יחידניות
" בפייסבוק, הקבוצה הגדולה והפעילה בארץ לאימהות יחידניות ונשים בדרך לאימהות יחידנית- מוזמנת להצטרף אלינו!

חוץ מזה אני גם צלמת מקצועית, מתרגלת מדיטציה, ואוהבת טבע וטיולים, זמן קרוב עם חברות וחברים וגם הרפתקאות מדי פעם :)

אני עצמי לא חלמתי כל חיי להיות אמא, אולם הבחירה שבחרתי להגיד כ
ן לאימהות, ובפרט לאימהות יחידנית, וכל מה שעברתי בדרך להגשמתה, הפכו עבורי לשיעורי חיים משמעותיים, מגדילים ומלמדים- כאלה שלא רק העניקו לי את הבת שלי, אלא גם חיברו אותי לעצמי, לכוחותיי, וגם לאמונה שלי בעצמי ובחיים בעוצמות ובאופנים שלא היו נגישים עבורי לפני כן, ומאז שעברתי זאת על בשרי, והתחלתי ללוות נשים בעולמות הללו, אני רואה את זה קורה אצל הנשים שאני מלווה פעם אחר פעם. 

מתוך המקום הזה, ועם הרבה מאוד ידע, כלים, ניסיון ובעיקר אהבה וקבלה לכל אישה בדרכה, אני שמחה ללוות נשים  בדרכן לשימור פוריות ולאימהות יחידנית, או במחשבה על האפשרויות הללו.

אני מזמינה גם אותך ליצור איתי קשר ולאפשר לעצמך את המרחב הבטוח והאוהב, ואת הידע והתמיכה בדרכך להפוך לאמא.

לעוד פרטים על תהליכי הליווי האישיים איתי לחצי כאן

העדות של איילת:
"הבטחת לי בתחילת הדרך שתחזיקי יחד איתי את האמונה והחזון והתקווה - שזה קורה: שאני הולכת להיות בהריון והולכת לעבור אותו וללדת ולהיות אמא.

הבטחת וקיימת בגדול.
 

לפעמים הרגשתי שכשאני עצמי לא יכולתי להחזיק את האמונה, מבלי שהייתי צריכה לבקש - את החזקת אותה בשבילי, כמו מאירה לי קדימה בפנס ומחכה לי שאעשה את הצעד הבא במנהרה הזו שצעדנו בתוכה.
 

היית לי מורת דרך וחברה לדרך נאמנה, מחבקת, סלחנית, רואה בי את כל הטוב והחזק והיכול, והאמונה שלך בי אפשרה לי להאמין בעצמי ביכולת שלי לעשות את הדרך הזאת.
 

אני לא יודעת אם לא הייתי יכולה בלעדייך, אבל אני מאוד מאוד אסירת תודה על שזה היה איתך.
 

הרגשתי מחובקת. הרגשתי שתמיד יש לי כתובת לכל מה שיש לי להביא, והרגשתי שכל מה שאביא לא יפחיד אותך, לא ירתיע, לא ירחיק או יבריח, אלא יתקבל באותו מבט רואה וחומל ואוהד. הבאת שמחה ועוצמה לדרך שלי, ואני מסתכלת אחורה ורואה אותה היום כדרך מאוד מאוד מאוד יפה.
 

תודה על הסבלנות, על החום והאכפתיות, על החוכמה והרגישות הרבה כל כך, על האופטימיות, על הכנות, על ההבנה, על העידוד, על השמחה יחד איתי.

נולד לי תינוק מקסים ומתוק. עכשיו אנחנו בדרך חדשה. הדברים שלמדתי ממך והמתנות שקיבלתי בדרך שלנו ממשיכים איתי. העוצמות שגיליתי, התבונה שבי שהצבעת לי עליה שוב ושוב, מציידים אותי לדרך החדשה הזאת.

אני מקוה שהמילים המעטות האלה תצלחנה להעיד על רגשות הוקרה והכרת תודה ואהבה שהם עמוקים ורחבים ממה שהצלחתי לכתוב כאן. אני מאמינה שאת יודעת איך אני מרגישה. תודה לך אהובה. אני בת מזל שהחיים הפגישו אותי איתך. תמיד אזכור ואספר את הדרך שעשינו יחד בהערכה ובחיבה גדולה."

IMG_8999.jpg
bottom of page