מי אני

נעים מאוד, אני ענת לוינסקי,
אני המקימה של אמא‘לה - החופש לבחור, וגם אמא יחידנית לגאיה.

 

אני מאמנת אישית בהכשרתי, עם התמחות בתחום הפוריות, ההריון והלידה. 
אני מלווה נשים בכל מה שנוגע לפוריות, שימור פוריות (הקפאת ביציות ועוברים) ומלווה בדרך לאמהות יחידנית.


הליווי שאני מציעה נעשה הן באופן פרטני והן בקבוצות.

הליווי שלי הוא הוליסטי ונועד לתת מענה פרקטי לשאלות (לגבי בדיקות רפואיות, טיפולי פוריות, זכויות, עלויות, בנקי זרע, תמיכה בפוריות באמצעים טבעיים וכולי), כמו גם לספק מרחב רגשי בטוח ותומך על מנת שכל אישה תוכל לדייק את אשר נכון לה ולעשות את הדרך מתוך מקום של חיבור פנימי ועם תמיכה נכונה.

בעשייה שלי אני שמה את עצמי בשירות ובתמיכה עבור כל אישה ואישה. אינני דוחפת אף אחת לאמהות בכלל, לאמהות יחידנית בפרט, או לעשות משהו שאינו נכון לה, ואני שמחה להנגיש ידע ולתמוך בכל אישה שמגיעה אלי כך שתעשה את ההחלטות והבחירות שנכונות לה.

אני מלווה נשים לכל אורך הדרך- החל מנשים שרק מבקשות לדעת מה מצב הפוריות שלהן ואיך הן יכולות לתמוך בה, דרך נשים שמתלבטות לגבי שימור פוריות או אמהות יחידנית, וכלה בנשים שבחרו בדרך של אמהות יחידנית ונמצאות בשלבים שונים בדרך- בבחירות הראשוניות של בנק זרע, רופא מטפל וכולי, במהלך טיפולי הפוריות, בהריון ולקראת הלידה.

בזמן שנשאר לי מעבר להורות ולעבודה שלי עם נשים, אני נהנית לעבוד גם כצלמת המתמחה בצילום טבעי ואינטימי בטבע, ומובילה טיולים המשולבים במפגשי צילום מקצועי בטבע.


המפגשים וההרצאות שאני מקיימת במסגרת העשייה שלי באמא'לה הם השליחות שלי.

אני שמחה, מודה ומתרגשת להכיר ולתמוך בכל אישה וכל אדם המגיעים אלי, ומזמינה אותך  ליצור עמי קשר ולעשות עוד צעד בדרך שלך להגשמת חלום האמהות בכל דרך שנכונה לך.

 

רוצה לקרוא ולהכיר אותי עוד?
הנה קישורים לשתי כתבות שפורסמו עלי

עיתון הארץ 8.10.2020

הארץ יום בחיי.png

לכתבה המלאה לחצי כאן

מקומון השרון- כתבה מיוחדת ליום המשפחה 7.2.2019

מקומון השרון.png

לכתבה המלאה לחצי כאן