top of page

יחידניות חיות ברווחה
כל מה שחשוב שתדעי על כסף כיחידנית/חד הורית/יחידנית לעתיד

הרצאה מוקלטת, מלאה בידע וזמינה לצפייה באופן מיידי, שתתן לך מוטיבציה, תעשה לך סדר והכי הכי חשוב- תהייה שווה לך הרבה מאוד כסף, במיוחד כיחידנית.

Image by Paige Cody

"אין לי מילים ענת, רק המון המון תודה על ההדרכה החשובה הזאת.

כסף הוא דבר מאיים ומאתגר עבורי רוב הזמן... והמפגש שלך הוריד את הדברים לקרקע וקירב את המילים הגבוהות לשפה פשוטה וברורה בלי להיות עם רקע פיננסי.
 

הגעתי להרצאה מתוך הרצון שלי לדאוג לעתיד שלי ושל הילדה שלי ואני מרגישה שקיבלתי את כל מה שקיוויתי לו ויותר, אחרי שנים ארוכות בהן התעלמתי מהנושא ושילמתי על כך מחיר יקר...​" (שרון- אם יחידנית)

מה תקבלי בהרצאה?

בהרצאה סופר פרקטית, נגישה וברורה של שלוש שעות (קורס שלם בהרצאה אחת מקיפה!), נעבור בזה אחר זה על כל הנושאים הכלכליים הרלוונטיים לנו כיחידניות/חד הוריות או מי שחושבות על בחירה באימהות יחידנית:

✔️ זכויות של אימהות יחידניות (חשוב!- במיצוי נכון לרוב מדובר על כמה אלפים מדי חודש...)
✔️ עלויות גידול ילד
✔️ ביטוחים חשובים ליחידניות (ועל מה אפשר לוותר...)
✔️ מסמכים משפטיים רלוונטיים ליחידניות
✔️ פנסיה- דגשים לניהול נכון של הפנסיה כיחידניות ויצירת בטחון כלכלי בגיל השלישי 
✔️ דגשים להתנהלות כלכלית נכונה בדגש על מבנה משפחתי בו יש מפרנסת אחת בלבד
✔️ יצירת רשתות בטחון ומקורות הכנסה נוספים
✔️ חסכונות הלוואות והשקעות, ביניהם גם ניהול החיסכון לכל ילד
ועוד...

בכל נושא תקבלי סיכום בהיר וקצר של הידע הרלוונטי, והכוונה ברורה ומפורטת לצעדים פרקטיים שתוכלי לעשות מיד לאחר ההרצאה ושיהיו שווים לך הרבה מאוד כסף- במיידי ובמצטבר לאורך שנים.

ההרצאה נצפתה כבר על ידי מאות נשים- יחידניות, חד הוריות, ונשים בדרך להורות יחידנית או משותפת, ועזרה להן לעשות שינוי אמיתי!

"ענת יקרה, איזו הרצאה מעולה וחשובה ביותר! כל כך הרבה ידע ופרטים, כלים פרקטיים והכלה של הסטטוס הרגיש בו אנו נמצאות. מאוד מאוד התרשמתי ונהניתי, השכלתי ולמדתי. אני עדיין מופתעת מכמות הידע שאפשר ללמוד בזמן כה קצר. ההרצאה הזו יכולה לתת ערך רב לכל אישה, ושכל אישה תשמח לשמוע ולקבל את הכלים הללו. תודה ענקית!" (מורן, מתלבטת לגבי אימהות יחידנית)


נעים להכיר!
אני ענת לוינסקי.

כאמא יחידנית בעצמי וכמ
י שמלווה נשים רבות בדרך הזו, אני יודעת וחווה עד כמה הנושא הכלכלי הוא משמעותי.

כמפרנסות יחידות שכלכלת המשפחה והבית תלויה בהן, יש קשר ישיר בין האחריות שאנו מגלות בנושא הכלכלי לבין היכולת שלנו לחיות חיים טובים של שמחה ורווחה עם ילדינו לאורך שנים.

בדיוק לשם כך יצרתי את ההרצאה הנוכחית, תוך עבודה מעמיקה עם מגוון רחב של אנשי מקצוע, ובהתאמה לצרכים הספציפיים שלנו כיחידניות/חד הוריות ויחידניות לעתיד, וכדי שכל אישה תוכל לקבל את כל המידע בצורה נגישה, נעימה, ברורה ומסודרת ולחיות חיים של רווחה לה ולילדיה.

IMG_8999.jpg

"אחד הדברים שהפחידו אותי מלהיכנס למסלול של הורות יחידנית היה הפן הכלכלי. הורות נראתה בלתי אפשרית עבורי, או כך לפחות סיפרתי לעצמי.

אחר כך הרצון להביא חיים התגבר על הפחד אך היתה עוד דרך לעבור והדרך הזו קשורה גם בהתמודדות עם כסף.

אני רוצה להודות לך ענת שבהרצאה אחת מפורטת ומעשית על היערכות כלכלית ליחידניות, עשתה לי המון סדר בעניינים. הסברת ממש על הכל - הזכויות מביטוח לאומי, נקודות זיכוי במס הכנסה והנחה בארנונה, מענקים, הנחות למעונות וגני ילדים, ביטוחים, פנסיות, מסמכים וחוזים, עמותות וגופים שעוזרים ועוד ועוד. והכל היה מעשי ופשוט וברור עם הפניות, בגישה אוהבת, תומכת, מעצימה ומאפשרת, עם המון שכל ולב". (מילי- בדרך להורות יחידנית)

אפשרויות והרשמה

ההרצאה זמינה לרכישה כהרצאה מוקלטת בה תוכלי לצפות בזמנך ובקצב הנכון לך. 

לאור המצב וכדי להקל ככל שניתן, אני מציעה את הקורס לזמן מוגבל במחיר סופר מוזל של 
250 שקלים בלבד (במקום 370)

עוד קצת עלי

326223991_669273334948623_3757268160265706311_n.jpg

נעים להכיר, אני ענת לוינסקי. 
אני אמא יחידנית לגאיה, מאמנת אישית בשיטת סאטיה,
והמקימה של אמא'לה-
מערך ליווי נשים לשימור פוריות ובדרך לאימהות יחידנית.
מלווה נשים באהבה רבה, באופטימיות ובאמונה למימוש האימהות שלהן
וליצירה של חיים טובים עבורינו ועבור ילדינו.
אני גם האדמינית של קבוצת "אמהות יחידניות" בפייסבוק, הקבוצה הגדולה והפעילה ביותר לאמהות יחידניות ונשים בדרך לאימהות יחידנית. מוזמנת להצטרף אלינו :)


גם עבורי, כמו עבור רבות מאיתנו כסף היה ועודנו עניין מרגש ומפחיד כאחד.
במשך שנים, כסינגלית נטולת ילדים, היה עבורי הרבה יותר קל לשים את הנושא הכלכלי בצד. מרגע הבחירה באימהות יחידנית, וכמובן כאמא יחידנית לילדה שרווחתה חשובה לי, חשיבות ההתייחסות ולקיחת האחריות על הנושא הכלכלי, הביטוחי והמשפטי, נעשתה חשובה עשרות מונים, ואת הידע הזה אני שמחה וחשוב לי מאוד להעביר עכשיו הלאה כדי לתמוך ברווחתן של אחרות.


אני מאחלת לך צפייה מהנה ומועילה! ומעודדת אותך ליישם את הדברים צעד צעד ולפנות אלי בכל שאלה.

באהבה רבה,
ענת


 

bottom of page